Seurakoulukisat Myllykylässä 29.9.2013

Luokka 1, Helppo C Harrasteluokan kouluohjelma 2003
kilpailuharjoitus, pikkujunnujen seuramestaruus

1. Laura Ahola – Scoubidou 		KuRat 	68,437%	pj
2. Mia Rajala – Totsu 			JUR	66,875%
3. Mia Nimell - Tureikon Bodari 	JTEAM	66,562%
4. Nanne Korpivaara - Konstan Pylkkerö E-Pur	65,000%
5. Krista Varttila – Naomi 		JTEAM	64,687%
6. Nanne Korpivaara - Ramiro 		E-Pur	60,825%
7. Suvi Ojanperä – Villilän Vihtori 	KuRat	60,000%
8. Sanni Savela - Mortymer 		SERA	59,687%
8. Matleena Mikkilä - Bacardi 		LaRat	59,687%
10. Enni Lampinen – Pirren Pinja 	IR	58,125%
10. Tiia Kivistö – Pastoris 		IR	58,125%
12. Leena Koutonen – Sarlote 		KuRat 	57,812%
13. Nina Korkiamäki - Dreendiela 	LaRat	57,187%
14. Sofia Rantamäki - Princas II 	SERA 	56,875%
15. Nina Korkiamäki - Mortymer 		LaRat	55,937%
15. Matleena Mikkilä - Princas II 	LaRat	55,937%
17. Merja Rinta-Koskela – Joyctine 	MyRat	52,500%
18. Jonna Potila – Kikan Sälli 		JTEAM	51,562%


Luokka 2, Helppo C:2 2000
junioreiden ja senioreiden seuramestaruus (seurataso)

1. Maria Rikala – Chellano II 		KuRat	65,000%
2. Sirja Koski-Laulaja – Ihme-Vimpula 	KuRat 	62,727%	s
3. Ilona Mäki - Rigma 			SERA	62,272%
4. Nanne Korpivaara - Konstan Pylkkerö 	E-Pur	62,045%
5. Krista Varttila – Naomi 		JTEAM	61,590%
6. Terhi Havina – Platon 		IsRat	61,136%
7. Nanne Korpivaara - Ramiro 		E-Pur	60,681%
8. Katariina Kallio – Gitara 		IsRat	60,227%
9. Eerika Mäki-Paavola - Claudia II 	KuRat 	60,000%	j
10. Laura Salmenoja - Ruta 		SERA	59,772%
11. Terhi Myllyniemi – Terkko 		KuRat	59,090%
12. Ilona Mäki - Dreendiela 		SERA	58,181%
12. Suvi Ojanperä – Villilän Vihtori 	KuRat	58,181%
12. Tiina Rinne – Pikku-Timantti 	JTEAM	58,181%
15. Marja Rinta-Risku – Kais 		KuRat	56,590%	s
16. Miia Uusi-Ranta – Legrina 		KuRat 	56,136%	s
17. Saija Ulvinen - L.R. Ghostbuster Sky IsRat	55,909%
18. Leena Koutonen – Sarlote 		KuRat	55,227%	s
18. Niina Jokinen – Poika Veeperi 	JTEAM	55,227%
20. Enni Lampinen – Pirren Pinja 	IR	53,636%
Hyl. Mia Nimell - Tureikon Bodari 	JTEAM


Luokka 3, Helppo B:0 2009
junioreiden ja senioreiden seuramestaruus (aluetaso)

1. Anni Laulaja - Proximus 		E-Pur	64,200%
2. Maria Rikala – Chellano II 		KuRat 	62,800%	s
3. Miina Köykkä - Ullan Into 		IR	60,600%
4. Annette Mäki-Paavola - 
   Celtas Quillabamba 			KuRat 	59,600%	j
5. Ilona Mäki – Rigma 			SERA	59,400%
6. Miinä Köykkä – Lindros 		IR	58,800%
7. Terhi Myllyniemi – Terkko 		KuRat 	58,600%	s
8. Laura Salmenoja - Ruta 		SERA	57,600%
9. Noora Nieminen – Pikku-Timantti 	JTEAM	56,600%
10. Pirjo Laulaja - Malika 		E-Pur	56,400%
11. Maiju Pasto - Bacardi 		SERA	55,000%


Luokka 4, Helppo A:0 2009
kilpailuharjoitus

1. Anni Laulaja - Malika 		E-Pur	61,400%
2. Anni Laulaja - Proximus 		E-Pur	57,000%


Seuramestaruusmitalistit

Pikkujunnut
1) Laura Ahola - Scoubidou

Juniorit
1) Eerika Mäki-Paavola - Claudia II
2) Annette Mäki-Paavola - Celtas Quillabamba

Seniorit
1) Maria Rikala - Chellano II
2) Sirja Koski-Laulaja - Ihme-Vimpula
3) Terhi Myllyniemi - Terkko

© Kurikan Ratsastajat ry 2007-
Kopiointi kielletty!